השירותים שלנו

icon

ייעוץ ראשוני

אנחנו מספקים ייעוץ ראשוני למיזמים ועמותות קיימות או שעדיין בהקמה. מתוך מטרה להעצים את השפעת הארגונים בחברה האזרחית. לפי שיחת ההיכרות והמידע אודות הארגון נוכל לבנות תוכנית עבודה לקידומו ולחשוב כיצד נוכל להגביר את השפעתו במרחב הציבורי. בין הארגונים שעובדים איתנו:

icon

ייעוץ וליווי כלכלי

סיוע הדרכה וליווי בכל ההיבטים הכלכליים של ניהול הארגון. מתן כלים לניהול יעיל ואפקטיבי של תקציבים בארגון. סיוע והדרכה לגיוס כספים מתורמים.

icon

ייעוץ וליווי שיווקי

אנו נספק את המעטפת המקצועית הנדרשת לכל ארגון לפי צרכיו בכל היבטי השיווק במדיות השונות. נבנה תוכנית עבודה מותאמת עם יעדים מוגדרים שיקדמו את חשיפת הארגון ופועלו במגוון המדיות והרשתות החברתיות. נפעל עם מעצבים גרפיים ואנשי תוכן מקצועיים לקידום הארגון ברשתות החברתיות ונעניק לכם כלים למיתוג יעיל ואפקטיבי של הארגון שיסייעו לקידומו במדיה החברתית ובכלל.

icon

ייעוץ וליווי משפטי

אנו נספק ייעוץ וליווי משפטי לארגון שבמהלך הקמתו וגם לאחר מכן בכל שלב שבו יידרש.

icon

גיוס כספים

נלווה אתכם באתגר גיוס הכספים על היבטיו השונים תוך בניית תוכנית תקציב מותאמת לכל עמותה. נסייע לארגון ונלווה אותו בניהול קמפיינים של גיוס המונים. נלווה אתכם בתהליכי גיוס כספים מפילנתרופים. נסייע באיתור מקועי ויעיל של קול קורא.

icon

לובינג

נפעל לתת כלים ולסייע לכל ארגון או יוזמה לקדם את רעיונותיו באמצעות תקשורת פתוחה בין הזירה החברתית אזרחית לבית המחוקקים, מתוך מטרה ליצור דיאלוג מקצועי במטרה לקדם את מטרות הארגון בכנסת ובממשלה ולגייס תמיכה בקרב מקבלי החלטות מול יעדים מוגדרים, תוך פיתוח מערכת יחסים בטווח הארוך בין הארגון למקבלי ההחלטות בכנסת ובממשלה.

icon

מלגות

לארגון שלנו הכלים והקשרים לספק מלגות ליוזמות ומיזמים רלוונטיים וכן לסטודנטים בעלי יכולות גבוהות ובעלי מעורבות חברתית גבוהה.